Elegantné, moderné a luxusné šaty pre vás

Šaty na prvé sväté prijímanie

Prvé sväté prijímanie je veľkou udalosťou nielen v živote slečny, alebo mládenca, ktorého sa to týka, ale aj jeho širokého príbuzenstva. V tento slávnostný deň je okrem slávnostného obeda a pohostenia pre príbuzných veľmi dôležitou vecou aj oblečenie pre mladú slečnu, alebo mládenca, ktorí v tento slávnostný deň prvý krát prijmú živého Ježiša eucharistickým spôsobom.

Hlavne mladé slečny sa na tento slávnostný deň zvyknú veľmi tešiť, pretože šaty, ktoré si na prvé sväté prijímanie oblečú sú veľmi podobné šatám pre princeznú. A ktoré dievča by v tomto veku nechcelo byť princeznou? Oblečenie vhodné na prvé sväté prijímanie je pre chlapcov oblek a tmavé topánky a pre dievčatá biele šaty a venček na hlavu.

V súčasnosti vás už oblečenie pre vaše dieťa na prvé sväté prijímanie nemusí stáť kopec peňazí. Dnes už je možné okrem toho, že dáte vášmu dieťaťu na túto výnimočnú udalosť ušiť šaty, či oblek na mieru, si ich požičať v niektorej zo špecializovaných požičovní, prípadne v niektorom zo svadobných salónov, kde okrem svadobných šiat a oblekov požičiavajú aj detské oblečenie na prvé sväté prijímanie.

Každopádne požičanie vás vyjde omnoho lacnejšie, a nemusíte potom premýšľať, čo s drahými šatami, z ktorých vaše dieťa čo nevidieť aj tak vyrastie.

Mohlo by vás zaujímať:


Tento záznam bol zaslaný Šaty na významné udalosti a označený , , . Záložka je tu.

Similar posts

Komentáre sú uzavreté.